Řeč doteky

9. května 2015 v 23:52 | Jana Čechová |  Výplody vycházející z mé hlavy
Ahojky, tento článek bych chtěla pověnovat něčemu, co je pro mě v životě moc důležité a to jsou doteky. Doteky, kterými se dá vyjádřit daleko více, než slovy. Jsou nedílnou součástí mého života. Lidé se od sebe odlišují vzhledově, ale i chováním. Každý z nás je jiný a právě to nás dělá jedinečnými. Někdo se svému okolí představuje jako drsňák, protože má strach odhodit svou masku. Chování lidí nezávisí jen na povaze, ale také na zkušenostech. Ale určitě mi dáte za pravdu, že i ten největší drsňák potřebuje cítit, že je milovaný. A to je právě to, co já potřebuji.

Štěstí pro mě nespočívá v tom, že budu jezdit v bmw, či si kupovat ty nejdražší značky, protože mám peníze, šťastná jsem tehdy, když cítím, že jsem milovaná. Mám radost, když můžu někoho chytit za ruku a říct mu, že jsem tu s ním - nikoliv slovy.
Mám to štěstí, že mám možnost nejen doma, ale i v nemocnici, kde pracuji přenášet na lidi svou energii, kterou čerpám mnoha způsoby. A i když mám jako každý někdy den, kdy mě nic nebaví a náladu mám pod psa, snažím se být pro lidi přínosem pozitivní energie. A není krásnějšího pocitu, než když cítím, že to ti lidé vnímají a cítějí to, co se snažím do nich dávat. Lidská mysl je neuvěřitelná a co může s člověkem udělat jen obyčejné pohlazení je neskutečné..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama